Minu♥Foto Kasutustingimused

Siit leiad Minu Elu Foto (edaspidi ka teenusepakkuja) kasutajatingimused, mis kehtivad lepinguna kõikide www.minuelufoto.ee kasutajate (edaspidi kasutaja) ja Copy Pro Estonia OÜ (registrikood 14305921, KMKR nr EE101998121, juriidiline aadress Teatri väljak 1, Tallinn, 10143) vahel.

Veebilehe teenuseid kasutades kinnitab kasutaja, et on tutvunud ja nõustub kasutajatingimustega.

Teenusepakkujal on õigus kasutajatingimusi igal hetkel enne eelneva etteteatamiseta uuendada. Hetkel kehtivad kasutajatingumused on alati nähtavad veebilehel www.minuelufoto.ee.

1.     Teenus

Minu Elu Foto lehele registreerunud kasutajale antakse kasutajakonto, kuhu digitaalselt fotosid üles laadida ja fotosid hoiustada. Kasutades Minu Elu Foto poolt ette antud šabloone saab kasutaja luua personaliseeritud tooteid oma fotodega (kalendreid, fotolõuendeid, fotodega postkaarte, polaroidstiilis fotosid), kuhu on võimalik lisada isiklikke kommentaare.

Teenusepakkuja tagab tellitud toodete printimise ja köitmise vastavalt kliendi poolt esitatud soovidele.

2.     Teenuse kasutamine

Kasutajakonto loomisel tuleb märkida ära oma ees- ja perekonnanimi, aktiivne e-maili aadress, elukoha aadress ja telefoninumber, et tagada tellimuse kohaletoimetamine soovitud asukohta. Kasutaja on kohustatud esitama vaid korrektset ja tõest informatsiooni.

Kasutajakonto luuakse personaalselt ühe kasutaja jaoks. Sisselogimiseks vajalik kasutajanimi ja parool saadetakse kasutaja poolt märgitud e-maili aadressile. Kasutajanime ja parooli abil saab Minu Elu Foto lehele sisse logida ning seal oma personaalseid fotosid üles laadida ja 3 kuud hoiustada, luua personaalseid oma fotode ja tekstiga tooteid.

Kasutaja vastutab oma kasutajanime ja parooli konfidentsiaalsuse eest.

Teenusepakkuja ei ole vastutav kasutaja poolt kasutatava info ja piltide sisu, päritolu, autoriõiguste ja võimalike rikkumiste ees.

Kasutaja vastutab selle eest, et üleslaetavad pildid ei läheks vastuollu seadustega, seda eelkõige seoses pornograafia, vägivalla, pedofiilia ja intellektuaalse omandi õigustega.

Kasutaja vastutab kahjude ja trahvide eest, mida ebasobivate, illegaalsete ja Minu Elu Foto kasutajatingimustega mitte kooskõlas olevate piltide üleslaadimine ja avalikustamine kaasa võib tuua.

Teenusepakkujal on reeglite- ja seadusevastaste fotode kasutamise korral õigus keelduda teenuse osutamisest, sulgeda kasutajakonto kustutades kogu selle sisu ning seadusevastasest tegevusest politseid teavitada.

3.     Tellimuse esitamine

Tellimus esitatakse Minu Elu Foto veebilehel kasutajakonto kaudu.

Tellimus saab esitada ka teenusepakkuja juures kohapeal aadressil Rävala pst 6, Tallinn. Kohapeal täidetakse tellimusleht.

Kasutaja laeb digitaalselt üles oma pildid ja loob personaalsete piltide ja tekstidega tooted – fotod, kalendrid, postkaardid, fotolõuendid ja sooritab makse läbi Minu Elu Foto veebilehe.

Kui sul on küsimus tellimuse esitamise kohta võta meiega ühendust telefoni või e-maili teel.

4.     Tellimuse täitmine

Tellimus täidetakse kui oleme Minu Elu Foto lehe kaudu saanud kinnituse makse sooritamise kohta. Tellimus valmib kolme päeva jooksul (ei sisalda tarneaega) alates makse kinnituse saamisest.

5.     Kasutajakonto

Kasutajakonto sisaldab 2GB mälumahtu. Antud ruumi saab kasutada piltide üleslaadimiseks ja hoiustamiseks kasutades Minu Elu Foto poolt ette antud šabloone, et luua personaalsete piltidega tooteid.

Kasutajakonto on mõeldud piltide ajutiseks hoiustamiseks. Kasutaja vastutab selle eest, et failide koopiad või originaalid säiliksid kasutaja isiklikul andmekandjal. Minu Elu Foto ei vastuta failide kadumise eest.

Teenusepakkujal on õigus kasutajakonto või selle sisu kustutada, kui üles laetud failid on vastuolus kasutajatingimustega.

Kasutajakonto sisu hoiustatakse Minu Elu Foto keskkonnas kolm kuud. Kolme kuu möödudes kustutab teenusepakkuja kasutajakonto või osa selle sisust.

6.     Privaatsus

Isikuandmed, mis tellimuse esitamisel ja kasutajakonto loomisel sisestatakse on vajalikud selleks, et tagada tellimuse täitmine ja arveldusdokumentide vormistamine. Minu Elu Foto keskkonda kasutades nõustub kasutaja isikuandmete kasutamise ja töötlemisega.

Kasutaja poolt sisestatud isikuandmeid säilitatakse teenusepakkuja andmebaasis, et kasutajat tellimuse valmimise protsessiga kursis hoida, probleemide korral ühendust võtta ning Minu Elu Foto keskkonna poolt uudiseid ja teavitusi saata.

Kasutajatingimustega nõustudes kinnitab kasutaja, et soovib Minu Elu Foto poolt uudiskirju saada. Uudiskirjade saamisest saab loobuda igal hetkel klikkides e-maili lõpus oleval lingil.

Teenusepakkuja on kohustatud kaitsma isikuandmete privaatsus ja ei esita andmeid kolmandatele osapooltele.

7.     Intellektuaalne omand

Kasutaja poolt digitaalselt üles laetud fotod jäävad kasutaja valdusesse. Teenusepakkuja kinnitab, et kasutaja poolt üleslaetavate piltide puhul austatakse kõiki intellektuaalse omandi õigusi.

8.     Vastutus

Kasutaja on teadlik, et interneti ja Minu Elu Foto teenuste kasutamine toimub kasutaja enda vabast tahtest.

Teenusepakkuja ei vastuta kasutaja või kolmandate isikute kahju (rahaline kahju, teenimata jäänud kasu, mis tahes kahjum) eest veebilehe kasutamisel.

Teenusepakkuja ei vastuta veebilehega ühenduse loomise häitete või katkestuste eest, sealhulgas saidi talitushäire tõttu tekkinud kahjude eest, andmete edastamise vigade eest, andmeedastuskiiruse eest, üleslaadimise ajal toimunud katkestuste eest, andmete kadumise või muutumise eest, kolmandate isikute ebaseadusliku tegevuse eest, viiruste eest.

Teenusepakkuja on kohustatud tegema endast oleneva, et alati tagada teenuse kättesaadavus ja häirete või katkestuste korral kasutajaid probleemidest ja nende ulatusest teavitada.

Minu Elu Foto ei vastuta andmete kadumise või kahjustumise eest. Kasutaja on kohustatud failide originaale või koopiaid enda kindlal andmekandjal hoiustama.

Lingid teistele veebilehtedele Minu Elu Foto saidil on lisatud kasutaja mugavust silmas pidades. Teenusepakkuja ei vastuta nende lehtede sisu eest.

Võttes arvesse, et tooted on selgelt personaliseeritud ning eritellimusel tehtud, ei kehti toodetele 14-päevane tagastusõigus, kui toodetel ei esine defekte. Täpsem info: https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_et.htm

Juhul, kui toodetel esineb defekte on kasutajal õigus nõuda tellimuse eest tasutud rahasummat tagasi või tellitud toote asendamist teise tootega.

Kui teenusepakkuja ei ole võimeline mingit tellimust täitma on ta kohustatud 30 päeva jooksul tellimuse eest tasutud raha tagastama või kasutajaga muule kokkuleppele jõudma. Kui konkreetne toode või teenus ei ole hetkel saadaval on teenusepakkuja kohustatud kasutajaga telefoni või e-posti teel kolme tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise hetkest ühendust võtma. Kui toote või teenuse kättesaadavus võtab aega rohkem kui kolm päeva ning kasutajale pakutavad alternatiivid ei sobi, tagastab teenusepakkuja tellimuse eest makstud tasu.

9.     Hinnakiri

Minu Elu Foto lehele registreerimine, piltide üleslaadimine ja toodete eelvaadete loomine on tasuta.
Hinnad toodete ja teenuste eest on välja toodud veebilehel toodete juures. Hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Toodete hindades ei sisaldu tasu tellimuste kohaletoimetamise eest. Kohaletoimetamise hinnakirja leiad menüüst „kohaletoimetamine“ nime alt.
Tellimusele ei lisandu tasu kohaletoimetamise eest, kui kasutaja tellimusele ise aadressile Rävala pst 6, Tallinn järgi tuleb.

10.     Kohaletoimetamine

Tellimuse kättesaamiseks on kaks varianti:
1. Tuled tellimusele ise järgi aadressile Rävala pst 6, Tallinn. Tellimus antakse kätte tellimusnumbri alusel;
2. Saadame tellimuse Omniva pakiautomaadiga, Itella SmartPost pakiautomaadiga või DPD Pickup punkti sinu soovitud asukohta.
    Pakke postitame esmaspäevast reedeni kasutades selleks eraldiseisvate pakiteenuste abi.
    Paki kohaletoimetamise aeg sõltub tellimuse valmimise ajast, kohaletoimetamise tüübist ja paki sihtkohast.
    Kohaletoimetamise tasu esitatakse eurodes, summa sisaldab käibemaksu.
    Tellimus jõuab kasutajani 6 tööpäeva jooksul pärast tellimuse jõustumist, ehk hetkest kui makse tellimuse eest on      kinnitatud.

    Tarneaeg võib olla pikem kui mingit konkreetset toodet või teenust ei ole hetkel saadaval, kolmanda poole vea pärast (näiteks kullerfirma) või vääramatu jõu (force majeure) korral.
    Teenusepakkuja annab kõik endast oleneva, et kasutajat probleemide korral aegsasti teavitada.
    Kui kasutaja valib tellimuse kättesaamise viisi, on ta kohustatud märkima täpse kohaletoimetamise aadressi. Juhul, kui sihtkohta ei leita ja kasutaja ei ole kättesaadav, ei vastuta teenusepakkuja tellimuse mitte kohale jõudmise eest. Sel juhul tasub kasutaja kõik korduva postitamisega seotud kulud.

    Kui saadetis ei ole sinuni jõudnud 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist võta ühendust meie klienditeenindusega ja esita oma tellimuse number.

11.     Tellimuse eest tasumine

    Tellimuse eest saab tasuda kahel viisil:
    1.      Kohapeal (Rävala pst 6, Tallinn) tellimust esitades.
    2.      Läbi internetipanga (Visa, MasterCard, VisaElectron või Maestro kaardiga) kui tellimus esitatakse Minu Elu Foto veebikeskkonnas.

12.     Kasutajakonto sulgemine

    Teenusepakkujal on õigus kasutajakonto sulgeda, kui kasutaja rikub kasutajatingimusi, kustutades registreerimisel saadud kasutajanime ja parooli.

13.     Soovitused ja nõuanded

    Kui kasutajal on infot Minu Elu Foto reeglite rikkumise kohta teiste kasutajate poolt või kasutaja soovib anda infot või ettepanekuid Minu Elu Foto saidi parandamiseks, siis palume ühendust võtta meie klienditeenindusega (kontaktide sektsioonis).
    Kui kasutaja soovib oma kontot sulgeda, siis tuleb saata selleks vastav sooviavaldus aadressile mktg@copypro.ee

14.     Vaidluste lahendamise kord

    Kõik kasutajatingimustest tulenevad vaidlused teenusepakkuja ja kasutaja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada läbirääkimiste teel, lahendadakse need vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.